درباره ما

ما از سال ۱۳۸۳ در صنایع فلزی و موارد مرتبط فعالیت‌های خود را آغاز کردیم. ابتدا به تولید دکل‌های مخابرات و بعد از آن اسکلت‌های فلزی ساختمان و تقریباً هر موردی که به نوعی سازه‌ای فلزی محسوب می‌شد. از همان ابتدا به دلیل حجم انبوه اقلام مصرفی با بازارهای آهن آلات و ابزار آلات ارتباط تنگاتنگی داشته‌ایم. به مرور و با گسترش حجم کارها ارتباطات خود را مستقیم با کارخانجات تولیدی برقرار کردیم تا کمتر دچار ضرر و زیان‌های معمول بازار سنتی شویم. ولی با این‌حال هیچ‌گاه مقایسه‌ی کامل و جامعی برای انتخاب درست موجود نبود.

به دلیل همه‌ی این نقایص و عدم اعتماد به فروشندگان خرد، تحقیق و توسعه برای راه‌اندازی یک بانک اطلاعاتی جامع و قابل اعتماد که مشکلات ما و همه‌ی افراد جامعه که به نوعی با مسائل گسترده‌ی ساخت و ساز همه روزه دست و پنجه نرم می‌کنند آغاز شد. تیم تحقیق و توسعه کم کم مستقل شد و پا به عرصه‌ی طراحی بسازیم گذارد.

سایت بسازیم حاصل تجربه و کار مداوم برای رفع واقعی نیازهای صنعت ساختمان و صنایع مشابه است. نیازهایی که ما خودمان با پوست و استخوان احساس کرده‌ایم و ضربه‌ها و لطمات زیادی که از بازار سنتی خورده‌ایم.

در بسازیم هدفمان این است که تک بعدی نباشیم و فقط به فروش آهن آلات یا اسکلت فلزی یا… اکتفا نکنیم. تلاش می‌کنیم از ابتدای راه تا به انتها در کنار شما باشیم. در تحقیق و توسعه بسیار کوشیده‌ایم ولی راه زیادی باقی است که بدون کمک شما پیمودنش ممکن نیست. با ما باشید. به ما پیشنهاد دهید. با ما همکاری کنید تا با هم بسازیم.