چطور سفارش بدهم؟

۱- ثبت نام در بسازیم و تکمیل اطلاعات تماس توسط شما. آدرس خود را ثبت کنید و در صورتی‌که آدرس تخلیه بار با آدرس شما متفاوت است، آن آدرس را هم اضافه کنید.

۲- تماس با ما و ارسال درخواست و دادن اطلاعات مربوط به بار درخواستی مانند سایز، نوع، محل ارسال محموله و اطلاعات تماس

۳- دریافت پیش فاکتور در اسرع وقت

۴- ارسال تائیدیه پیش فاکتور به همراه آدرس توسط شما برای ما

۵- اگر مشتری تازه هستید جهت اعتمادسازی در مرتبه‌ی اول خرید، شما می‌توانید فقط مبلغ کرایه و بارگیری را پرداخت کنید و بعد از رؤیت بار و قبل از تخلیه نسبت به تسویه کامل حساب اقدام کنید. و اگر قبلاً خرید کرده‌اید مبلغ پیش فاکتور بر اساس وزن تقریبی را واریز می‌کنید.

۶- ارسال بار برای شما و تماس تلفنی و دادن اطلاعات دقیق محموله و شماره تلفن راننده جهت هماهنگی با شما.

۷- دریافت فاکتور نهایی با وزن دقیق (مبنای تسویه وزن باسکول مبدا می‌باشد که رسید آن توسط راننده به گیرنده تحویل داده می‌شود). لازم به ذکر است مغایرت باسکول خریدار تا ۵۰ کیلوگرم طبیعی است و بیش از آن را حتما با ما در میان بگذارید.

۸- تسویه نهایی براساس وزن دقیق

۱- ثبت نام در بسازیم و تکمیل اطلاعات تماس توسط شما. آدرس خود را ثبت کنید و در صورتی‌که آدرس تخلیه بار با آدرس شما متفاوت است، آن آدرس را هم اضافه کنید.

۲- تماس با ما و ارسال درخواست و دادن اطلاعات مربوط به بار درخواستی مانند سایز، نوع، محل ارسال محموله و اطلاعات تماس

۳- تنظیم قرار ملاقات و جلسه‌ی حضوری با حضور مدیران فنی مجموعه و طراحی‌های اولیه و برآورد قیمت و تحویل پیش فاکتور

۴- تأیید پیش فاکتور توسط شما و واریز مبلغ پیش پرداخت توافق شده در جلسه‌ی مشترک

۵- ساخت و تحویل سفارش و صدور فاکتور و تسویه نهایی

چطور سفارش من بارگیری و ارسال می‌شود؟

شرایط بارگیری از کارخانه : چنانچه درخواست خریدار یک ظرفیت (۲۲ تن) از یک یا دو سایز باشد مقرون به صرفه است که از کارخانه بارگیری شود تا تنها هزینه‌ی اضافه شده به آن هزینه‌ی حمل از کارخانه ی مربوطه تا مقصد مورد نظر می‌باشد.

لازم به ذکر است در برخی کارخانه‌ها مانند کارخانه میلگرد شاهین بناب تا ۶ سایز نیز بارگیری می‌شود که در این صورت باید به وزن بندل‌های کارخانه دقت کرد. به طور مثال در صورتی که بندل‌های کارخانه ۲ تنی است، نمی‌توان از یک سایز ۳ یا ۵ تن درخواست نمود.

بارگیری از کارخانه: بندل‌های کارخانه‌های لوله و پروفیل عموماً بین ۱ تا ۲ تن می‌باشند و زیر ظرفیت (۲۲ تن) نیز بارگیری خواهند شد و در بارگیری تعداد سایز درخواستی نیز بر اساس موجودی‌های کارخانه‌ی مورد نظر محدودیتی ندارند.

بارگیری از بنگاه: چنانچه درخواست شما از چندین سایز و یا مقاطع مختلف باشد و مقدار آن زیر یک ظرفیت (۲۲ تن) باشد می‌بایست از بنگاه بارگیری شود که هزینه‌های اضافه شده به این حالت علاوه بر هزینه‌ی حمل از بنگاه تا مقصد مورد نظر، در بنگاه‌های تهران کیلویی ۱۷ تا ۲۰ تومان و حدود ۵ هزار تومان هزینه هر باسکول می‌باشد و در اصفهان بسته به نوع مقاطع و بنگاه تا کیلویی ۵ تومان متغیر می‌باشد که بابت این هزینه‌ها در هنگام بارگیری به راننده رسید داده می‌شود و براساس این رسیدها از خریدار و تحویل گیرنده مبلغ فوق دریافت می‌گردد.

تیرآهن ۱۴ و ۲۰ ذوبی: ۷ هزار تومان

شبکه کردن ۱۶ و ۱۸ ذوبی: ۶ هزارتومان

شبکه کردن تیر ۱۴ اهواز: ۸ هزار تومان می‌باشد و برای برش طولی مقاطع نیز هزینه‌ای حدود کیلویی ۷ تا ۱۰ دریافت می‌گردد.

که هزینه‌های فوق علاوه بر هزینه‌های بنگاه‌داری و هزینه حمل از راننده دریافت و به وی رسید داده می‌شود که طبق رسید می‌بایست با خریدار تسویه شود.

سفارش من با چه وسایلی حمل می‌شود؟ هر نوع وسیله‌ی نقلیه چه تناژی بارگیری می‌کند؟
چگونه می‌توانم مبلغ سفارش را پرداخت کنم؟

اگر مشتری تازه هستید می‌توانید پس از رؤیت بار در محل نسبت به پرداخت وجه خود قبل از تخلیه اقدام کنید. قبل از بارگیری موضوع را با ما در میان بگذارید تا به همراه راننده کارتخوان سیّار ارسال شود.
در غیر این‌صورت مبلغ پیش فاکتور را به یکی از حساب‌های بسازیم واریز کنید، و بعد از رؤیت بار در محل نسبت به تسویه فاکتور نهایی اقدام فرمائید.

لطفاً فقط و فقط به حساب‌های فوق وجه واریز کنید و تحت هیچ عنوان به حساب دیگری پولی واریز نفرمائید. بسازیم هیچ گونه مسؤولیتی در مقابل وجوهی که به حساب دیگری واریز شود ندارد.

آیا بسازیم به ما فاکتور رسمی نیز می‌دهد؟

اگر شما بخواهید بله! در صورتی که متقاضی فاکتور رسمی هستید، می‌توانید پس از ارائه‌ی کد اقتصادی و ارسال گواهی ثبت‌نام ارزش افزوده نسبت به دریافت فاکتور از بسازیم اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید